Dlssoft.com.tr tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Lütfen bu politikayı dikkatlice okuyun. Oyun severler, memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir. 

  • Dijital ürünlerin doğası gereği, geri ödeme yapmıyoruz, ancak yazılımınızı başarıyla etkinleştirene kadar size rehberlik ederek size yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. Dijital lisans anahtarınızın geçersiz olduğu görülürse, size yedek anahtar sağlanacak veya tam ücret iadesi yapılacaktır, bu size kalmış.
  • Anahtarlar satın alındıktan sonraki 30 gün içinde kullanılmalıdır, aksi takdirde garanti geçersiz olur. dlssoft.com, yedi takvim günü içinde Aktivasyon ayrıntıları için ürün anahtarını kontrol etme hakkını saklı tutar. Test, ürün anahtarının satın alma işleminden sonra zaten etkinleştirildiğini ortaya çıkarırsa, dlssoft.com, satın alınan hizmet kararlaştırıldığı şekilde sağlandığı için geri ödemeyi reddetme hakkına sahiptir. Dijital Ürünlerin doğası gereği, satın alınan oyunun memnuniyetsizliği veya bilgisayarınızın söz konusu ürünü normal şekilde çalıştıramaması nedeniyle geri ödeme yapılmayacaktır, tüm çökmeler ve hatalar sağlayıcıya ve üreticiye veya söz konusu ürüne gönderilir. (Yasal cayma hakkı haklı değildir. Bir satın alma işlemi yaptığınız anda, doğrudan teslimatı kabul etmiş olursunuz, böylece iptal etme hakkını kaybedersiniz. Para iadesine hak kazandığınızı düşünüyorsanız lütfen info@softwaredsl.com adresinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.